Održan inicijalni sastanak projekta INNOSID

Objavljeno: Ponedjeljak, 16. prosinca 2019.

Inicijalni sastanak projekta INNOSID (Inovativna rješenja zasnovana na novim tehnologijama za poboljšanje društvene uključenosti osoba s invaliditetom) održan je 4. prosinca na Fakultetu elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu. Na sastanku su sudjelovali svi članovi konzorcija kojeg čini 6 institucija višeg obrazovanja te jedna nevladina organizacija iz domene osoba s invaliditetom iz 5 Europskih zemalja (Hrvatske, Španjolske, Francuske, Portugala i Mađarske). Na sastanku su razmatrane aktivnosti prve godine projekta te su donesene odluke o sljedećim koracima potrebnim za uspješnu realizaciju projekta.

Više o događaju i projektu pročitajte na službenim stranicama INNOSID projekta na sljedećoj poveznici: Službeno web-sjedište projekta INNOSID.