Večer otvorenih vrata projekta ICT-AAC

Objavljeno: Petak, 28. studenog 2014.

Večer otvorenih vrata projekta ICT-AAC

Projekt ICT-AAC, u suradnji s Hrvatskim matematičkim društvom, poziva Vas na "Večer otvorenih vrata projekta ICT-AAC" koja će se održati u četvrtak 04.12.2014. godine od 18.00 do 21.00 sati u Sivoj i Bijeloj vijećnici Fakulteta elektrotehnike i računarstva (FER) Sveučilišta u Zagrebu, Unska 3:

• Imate pitanja oko primjene naših postojećih aplikacija, tehničkih problema, savjeta za poboljšanje?
  • Upoznajte novu aplikaciju Domino brojalica, koja je namijenjena razvoju rane matematičke pismenosti!
  • Ovom prigodom ćemo ujedno kroz nekoliko posebno organiziranih predavanja obilježiti Večer matematike, koju već tradicionalno organizira Hrvatsko matematičko društvo.

PROGRAM

U razdoblju od 18.00 do 21.00 sati na raspolaganju su naši članovi ICT-AAC projektnog tima za savjetovanje o načinima korištenja aplikacija i potpomognute komunikacije te osobno upoznavanje posjetitelja s aplikacijama i tehničko savjetovanje vezano uz uređaje na kojima se aplikacije mogu koristiti.

Dodatno, u razdoblju od 18.00 do 20.00 sati će se održati sljedeće prezentacije:

Naslov prezentacije

Autor prezentacije

Edukativni materijal za učenje matematike: Numicon

Dinka Vuković

Hrvatska zajednica za Down sindrom

Matematika bez muke od samih početaka

Nadica Bjelčić

Udruga roditelja OKO

Poticanje pred-matematičkih vještina

Maja Peretić

Sveučilište u Zagrebu, Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet

RADDAR (za osnovnoškolce)

Vesna Županović

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet elektrotehnike i računarstva

Matematika u našim pametnim telefonima (za učenike viših razrede osnovne škole i srednjoškolce)

Anamari Nakić

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet elektrotehnike i računarstva

Nakon zanimljivih prezentacija, u razdoblju od 20.00 do 21.00 sati sudionici 2Večeri otvorenih vrata projekta ICT AAC" te "Večeri matematike 2014 na FER-u" družit će se uz osvježenje.

Više o lokaciji Fakulteta elektrotehnike i računarstva možete pronaći na http://www.fer.unizg.hr/oferu/podaci.

Više o Večeri matematike 2014 možete pročitati na http://www.matematika.hr/vecermatematike/2014.

Veselimo se Vašem dolasku!