Dan otvorenih vrata projekta ICT-AAC u listopadu 2014.

Objavljeno: Utorak, 7. listopada 2014.

Projekt ICT-AAC poziva Vas na još jedan „Dan otvorenih vrata projekta“ koji će se održati u petak 17.10.2014. godine od 16.30 do 19 sati u Centru za rehabilitaciju Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta (ERF), Borongajska c. 83f

• Imate pitanja oko primjene naših postojećih aplikacija, tehničkih problema, savjeta za poboljšanje?
    • Upoznajte nove aplikacije: Komunikator plus, Prepoznaj pojmove i Pamtilica!
    • Ovom prigodom ćemo ujedno kroz nekoliko posebno organiziranih predavanja obilježiti Međunarodni mjesec svjesnosti o potpomognutoj komunikaciji.

PROGRAM OTVORENOG DANA

U razdoblju 16.30–19.00h na raspolaganju su naši članovi ICT-AAC projektnog tima za savjetovanje o načinima korištenja aplikacija i potpomognute komunikacije te osobno upoznavanje posjetitelja s aplikacijama i tehničko savjetovanje vezano uz uređaje na kojima se aplikacije mogu koristiti.

Dodatno, u razdoblju 17.00-18.00h će se održati sljedeće prezentacije:

• Potpomognuta komunikacija u Centru za odgoj i obrazovanje Dubrava (Predstavnici tima Centra za odgoj i obrazovanje Dubrava)
  • Potpomognuta komunikacija i višestruke teškoće (Amer Ahmetašević, logoped, Specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju Krapinske Toplice)
  • Primijenjena analiza ponašanja i aplikacija „Prepoznaj pojmove“ (Dr. sc. Jasmina Stošić, Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet)
  • Predstavljanje aplikacije „Komunikator plus“ (Predstavnici tima Fakulteta elektrotehnike i računarstva)

Više o lokaciji Centra za rehabilitaciju ERF-a možete pronaći ovdje. Parkirališna mjesta su osigurana kao i pristupačan ulaz.

Veselimo se Vašem dolasku!