Poziv na skup "Osobe s invaliditetom u digitalnom društvu"

Objavljeno: Ponedjeljak, 26. studenog 2018.

Drugi skup OSI u digitalnom društvu

Hrvatska regulatorna agencija za mrežne djelatnosti (HAKOM) i Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu (FER) pozivaju Vas na drugi skup na temu „Osobe s invaliditetom u digitalnom društvu“, koji će se održati 29. studenoga 2018. u Zagrebu na FER-u u Sivoj vijećnici u organizaciji HAKOM-a i FER-a.

Cilj ovog skupa je dati osvrt na položaj osoba s invaliditetom kao korisnika elektroničkih komunikacijskih usluga, predstaviti zaključke s prethodnog skupa te prezentirati pomake koji su se dogodili u odnosu na spomenute zaključke, uzeti u obzir smjernice za daljnja poboljšanja i definirati buduće korake za povećanje razine kvalitete života osoba s invaliditetom.

Na skupu će sudjelovati predstavnici udruga osoba s invaliditetom, predstavnici operatora, državnih institucija, znanosti i ostali.

Raspored:

9:30  - 10:00  Registracija sudionika

10:00 - 12:00  Održavanje skupa „Osobe s invaliditetom u digitalnom društvu“

12:00 - 13:00  Druženje uz osvježenje

Slike sa održanog skupa možete pronaći u nastavku.

Gordana Glibo

Tonko Obuljen