Edukativne radionice o korištenju ICT-AAC aplikacija

Objavljeno: Utorak, 7. listopada 2014.

Članovi ICT-AAC projektnog tima su do sada održali edukativne radionice o korištenju ICT-AAC aplikacija u ČakovcuKriževcima, Varaždinu, Bjelovaru, Virovitici i Puli.

U listopadu i studenom 2014. će se održati radionice u Karlovcu i Zadru te smo do završetka projekta u ožujku 2015. u mogućnosti održati još maksimalno dvije radionice izvan Zagreba.

Molimo sve zainteresirane da najkasnije do 30.10. putem adrese elektroničke pošte Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. iskažu potrebu za održavanjem radionice u njihovom gradu. Nakon 30.10., zbog finalne faze implementacije projekta, nažalost neće više biti moguće dodavati nove lokacije za održavanje edukativnih radionica. Same radionice se mogu održati u razdoblju studeni 2014. - veljača 2015.