Održane radionice o korištenju ICT-AAC aplikacija u Splitu i Zadru

Objavljeno: Srijeda, 19. studenog 2014.

Održane radionice o korištenju ICT-AAC aplikacija u Splitu i Zadru

S obzirom na veliku zainteresiranost stručnjaka i šire publike iz Splita i Zadra za područja kojima se bavi ICT-AAC projekt, te na inicijativu gospodina Dragana Lisice (HLD) iz Splita i gospođe Vesne Penjalov (DV Latica) iz Zadra organizirane su još dvije radionice na temu "Primjena aplikacija u okviru projekta ICT AAC". Članovi projektnog tima (Željka Car, Ivan Slivar, Ivana Rašan Sladoljev) su dana 12. studenoga 2014. održali radionicu u Splitu u prostorijama gradske knjižnice Marka Marulića, a sljedeći dan, 13. studenoga u Zadru u prostorijama Znanstvene knjižnice Zadar. Broj sudionika na obje radionice (Split – 60 osoba, Zadar – 105 osoba) bio je iznad svih očekivanja te je potvrđena velika zainteresiranost stručnjaka i šire publike za široku lepezu mogućnosti primjene razvijenih aplikacija te za implementaciju ove vrste projekta.

Ovom prilikom se zahvaljujemo svima na iskazanom interesu te inicijatorima na odličnoj organizaciji samih radionica.